Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?

Dip dye -raitakynttilät

Raidalliset vekkikynttilämme ja kruunukynttilämme valmistetaan käsityönä Dip dye -menetelmällä, joten jokainen kynttilä on upeasti uniikki.

Veikeän värikäs vekkikynttilä ihastuttaa niin sävyillään kuin kauniisti vekatulla pinnallaan! Tätä pintavärjättyä pöytäkynttilää löytyy meiltä nyt monessa
hurmaavassa väriyhdistelmässä, joista löydät varmasti mieleisen niin arkeen kuin juhlaankin. Yhdistä näihin kynttilöihin raidalliset kruunukynttilät sekä väreihin sointuvat sydänkynttilät ja pallokynttilät.

 

Dip Dye kruunukynttilä oliivi, pinkki 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-3238-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä oliivi, pinkki 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-3238-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä oliivi, pinkki 4kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-3238-4Lisätunnus: 6438321043415
(1)
14,90 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
pkt
Neljä Puttipajan käsintehtyä kaksiväristä Dip Dye -kruunukynttilää keltaisen ja lilan sävyissä. - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0523-4 - 1
Puttipajan lila-keltaiset dip dye kruunukynttilä ja pöytäkynttilä sekä sopivat sydänkynttilät - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0523-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä keltainen, lila 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0523-4Lisätunnus: 6438321043439
(0)
14,90 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
pkt
Lahjapaketti: Sydän+ dip dye vekki, joulu - Kynttiläpaketit - 85-7804 - 1
Lahjapaketti: Sydän+ dip dye vekki, joulu - Kynttiläpaketit - 85-7804 - 2

Lahjapaketti: Sydän+ dip dye vekki, joulu

Superpakkaus joulunviettoonIhana pakkaus sisältää kaksi suosittua sydänkynttilää ja yhden dip dye -vekkikynttilän. Värit ovat jouluiset punainen ja viini Täydellinen valinta joulun...
Tuotekoodi: 85-7804
(0)
28,00 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
kpl
Dip Dye kruunukynttilä kaakao, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2613-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä kaakao, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2613-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä kaakao, viini 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-2613-4Lisätunnus: 6438321043392
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip Dye kruunukynttilä laventeli, lila, luumu 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-512324-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä laventeli, lila, luumu 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-512324-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä laventeli, lila, luumu 4 kpl

Kolmivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-512324-4Lisätunnus: 6438321043385
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip Dye kruunukynttilä lehmus, salvia 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0933-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä lehmus, salvia 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0933-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä lehmus, salvia 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0933-4Lisätunnus: 6438321048410
(0)
14,90 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
pkt
Dip Dye kruunukynttilä lila, okra 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2304-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä lila, okra 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2304-4 - 4

Dip Dye kruunukynttilä lila, okra 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-2304-4Lisätunnus: 6438321043378
(0)
14,90 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
pkt
Dip Dye kruunukynttilä lila, raparperi 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2307-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä lila, raparperi 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2307-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä lila, raparperi 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-2307-4Lisätunnus: 6438321043460
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip Dye kruunukynttilä pinkki, oranssi 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-3810-4 - 1

Dip Dye kruunukynttilä pinkki, oranssi 4kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-3810-4Lisätunnus: 6438321048441
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip Dye kruunukynttilä puuteri, kaakao 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2826-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä puuteri, kaakao 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-2826-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä puuteri, kaakao 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-2826-4Lisätunnus: 6438321043026
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip Dye kruunukynttilä salvia, havunvihreä 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-3337-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä salvia, havunvihreä 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-3337-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä salvia, havunvihreä 4 kpl

Korkealaatuiset kruunukynttilät kastellaan ja värjätään käsin Vaajakoskella. Luonnolliset salvian ja havun sävyt palavat puhtaasti 9,5 h/kpl tuoden metsäistä harmoniaa ja tyyliä kattauksiin....
Tuotekoodi: 14013-3337-4Lisätunnus: 6438321044689
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip Dye kruunukynttilä vaaleansininen-okra-viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-220413-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä vaaleansininen-okra-viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-220413-4 - 2
Uusi

Dip Dye kruunukynttilä vaaleansininen-okra-viini 4 kpl

Korkealaatuiset kruunukynttilät kastellaan ja värjätään käsin Vaajakoskella. Trendikäs vaaleansinisen, okran ja viinin sävy-yhdistelmä palaa puhtaasti 9,5 h/kpl tuoden upeaa tyyliä...
Tuotekoodi: 14013-220413-4Lisätunnus: 6438321052684
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip Dye kruunukynttilä vanharoosa, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-8513-4 - 1
Dip Dye kruunukynttilä vanharoosa, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-8513-4 - 2

Dip Dye kruunukynttilä vanharoosa, viini 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-8513-4Lisätunnus: 6438321044672
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye kruunukynttilä okra ja terra 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0455-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä okra ja terra 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0455-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä okra ja terra 4 kpl

Korkealaatuiset kruunukynttilät kastellaan ja värjätään käsin Vaajakoskella. Trendikkäät liukuvärjätyt kynttilät palavat puhtaasti 9,5 h/kpl tuoden upeaa väriä ja tunnelmaa kattauksiin....
Tuotekoodi: 14013-0455-4Lisätunnus: 6438321049585
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, luumu 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-042624-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, luumu 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-042624-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, luumu 4 kpl

Kolmivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-042624-4Lisätunnus: 6438321043323
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-042613-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-042613-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä okra, kaakao, viini 4 kpl

Korkealaatuiset kruunukynttilät kastellaan ja värjätään käsin Vaajakoskella. Trendikkäät, syvän sävyiset kynttilät palavat puhtaasti 9,5 h/kpl tuoden upeaa tunnelmaa ja tyyliä kattauksiin....
Tuotekoodi: 14013-042613-4Lisätunnus: 6438321049226
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye kruunukynttilä okra, vanha roosa 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0485-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä okra, vanha roosa 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0485-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä okra, vanha roosa 4kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0485-4Lisätunnus: 6438321043347
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye kruunukynttilä punainen, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-1213-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä punainen, viini 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-1213-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä punainen, viini 4 kpl

Korkealaatuiset kruunukynttilät kastellaan ja värjätään käsin Vaajakoskella. Juhlavat punaisen ja viinin sävyt palavat puhtaasti 9,5 h/kpl tuoden upeaa tunnelmaa ja tyyliä kattauksiin. 100 %...
Tuotekoodi: 14013-1213-4Lisätunnus: 6438321044696
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye kruunukynttilä raparperi, keltainen 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0705-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä raparperi, keltainen 4 kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0705-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä raparperi, keltainen 4 kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0705-4Lisätunnus: 6438321043453
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, havu 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0837-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, havu 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0837-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, havu 4kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0837-4Lisätunnus: 6438321047390
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, kaakao 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0826-4 - 1
Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, kaakao 4kpl - Dip Dye kruunukynttilät - 14013-0826-4 - 2

Dip dye kruunukynttilä vaaleanpunainen, kaakao 4kpl

Kaksivärisiä kuunukynttilöitä neljän kynttilän pakkauksessa.
Tuotekoodi: 14013-0826-4Lisätunnus: 6438321043354
(0)
14,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
pkt
Dip dye vekkikynttilä kaakao, viini 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-2613 - 1
Dip dye vekkikynttilä kaakao, viini 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-2613 - 2

Dip dye vekkikynttilä kaakao, viini 12 cm

Kaksivärnen vekkikynttilä
Tuotekoodi: 14604V-2613Lisätunnus: 6438321043293
(0)
10,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye vekkikynttilä marjapuuro, okra, sammal 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-920417 - 1
Dip dye vekkikynttilä marjapuuro, okra, sammal 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-920417 - 2
Uusi

Dip dye vekkikynttilä marjapuuro, okra, sammal 12 cm

Veikeän värikäs, käsin Dip dye -menetelmällä valmistettu vekkikynttilä.
Tuotekoodi: 14604V-920417Lisätunnus: 6438321053070
(0)
10,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye vekkikynttilä metallihohto luumu 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14904v-24-24 - 1

Dip dye vekkikynttilä metallihohto luumu 12 cm

Veikeän värikäs vekkikynttilä ihastuttaa niin sävyillään kuin kauniisti vekatulla pinnallaan! Raidalliset vekkikynttilämme valmistetaan käsityönä Dip dye -menetelmällä, joten jokainen...
Tuotekoodi: 14904v-24-24Lisätunnus: 6438321042944
(0)
11,90 €
Heti omasta varastosta (Tehtaanmyymälä)
kpl
Dip dye vekkikynttilä punainen, viini 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604v-1213 - 1
Dip dye vekkikynttilä punainen, viini 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604v-1213 - 2

Dip dye vekkikynttilä punainen, viini 12 cm

Kotimainen Avainlippu-tuote valmistetaan alusta loppuun käsityönä Vaajakoskella. Juhlavat punaisen ja viinin sävyt sekä kaunis vekkimuotoilu luovat upeaa tunnelmaa ja tyyliä kotiin....
Tuotekoodi: 14604v-1213Lisätunnus: 6438321044665
(0)
10,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye vekkikynttilä puolukka 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-121713 - 1
Dip dye vekkikynttilä puolukka 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604V-121713 - 2

Dip dye vekkikynttilä puolukka 12 cm

Tuotekoodi: 14604V-121713Lisätunnus: 6438321046829
(0)
10,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl
Dip dye vekkikynttilä puuteri, kaakao 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604v-2826 - 1
Dip dye vekkikynttilä puuteri, kaakao 12 cm - Dip dye -raitakynttilät - 14604v-2826 - 2

Dip dye vekkikynttilä puuteri, kaakao 12 cm

Veikeän värikäs, käsin Dip dye -menetelmällä valmistettu vekkikynttilä hurmaa uniikeilla raidoillaan. Laadukas parafiini ja puuvillasydän takaavat puhtaan palon jopa 45 h. Koko 7×12 cm....
Tuotekoodi: 14604v-2826Lisätunnus: 6438321044641
(0)
10,90 €
Tilaamme tuotteen varastoon.
Lähetysaika n. 3-6 (arkipäivää) arkipäivää
kpl